تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
سرپرست دفتر جذب و حمايت از سرمايه‌گذاري استان قزوين:
شركت‌هاي دانش‌بنيان در استان قزوين حمايت مي‌شوند

سرپرست دفتر جذب و حمايت از سرمايه‌گذاري استان قزوين گفت: در راستاي تجاري‌سازي محصولات شرکت‌هاي دانش‌بنيان، اين شرکت‌ها در استان قزوين حمايت مي‌شوند.


به گزارش خبرگزاري تسنيم از قزوين، بهنام ملکي ظهر امروز در نخستين جلسه بررسي تجاري‌سازي محصولات شرکت‌هاي دانش‌بنيان که در استانداري قزوين برگزرا شد اظهار داشت: با تغيير شيوه‌ توليد سنتي به توليدات دانش‌بنيان مي‌توان به خودکفايي اقتصادي دست يافت.


سرپرست اداره کل جذب و حمايت از سرمايه گذاري استان قزوين با اشاه به اينکه بايد از شيوه‌هاي توليد سنتي فاصله گرفت عنوان کرد: در همين راستا بايد توليدات دانش‌بنيان را محور کارهاي خود قرار داده تا بتوان به اهداف کلان انقلاب اسلامي با قطع وابستگي اقتصادي دست يافت.


ملکي با اشاره به اينکه براي قطع وابستگي‌ها و دست‌يابي به خودکفايي اقتصادي بايد از شرکت‌هاي دانش‌بنيان بهره‌ گرفت بيان کرد: بايد مسئولان و مديران اجرايي باور داشته باشند که شرکت‌هاي دانش‌بنيان در اقتصاد تحول ايجاد مي‌کنند.


وي با اشاره به اينکه استان قزوين قطب محصولات کشاورزي در کشور محسوب مي‌شود اظهار داشت: در همين راستا شرکت‌هاي دانش‌بنيان مي توانند در فرآوري محصول کشاورزي مشارکت بيشتري داشته باشند و براي نمونه وقتي در توليد انگور و کشمش شاخص کشوري هستيم بايد با استفاده از ظرفيت‌ها علمي خود مي توانستيم بهترين اقلام انگور را عرضه کنيم.


ملکي گفت: محصولات شرکت‌هاي دانش‌بنيان قابليت صادرات را هم دارد و اگر بتوانيم بازاريابي خوبي براي آنها داشته باشيم مي‌توانيم ارزش افزوده اين کالاها را بالا ببريم.


سرپرست دفتر جذب و حمايت از سرمايه‌گذاري استان قزوين گفت: در راستاي تجاري‌سازي محصولات شرکت‌هاي دانش‌بنيان، اين شرکت‌ها در استان قزوين حمايت مي‌شوند.


سرپرست اداره کل جذب و حمايت از سرمايه‌گذاري استان قزوين خاطرنشان کرد: شرکت‌هاي دانش‌بنيان با عمر کوتاهي که از زمان شکل‌گيري در کشور ما دارند خوشبختانه دستاوردهاي بسيار مطلوبي داشته‌اند و اگر مورد حمايت جدي معنوي و مادي دولت قرار گيرند قادرند در حوزه اقتصادي هم تاثيرگذار باشند.

 

سه شنبه 28 ارديبهشت 1395


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.