تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
آغاز به كار اولين شهرك فناوري مجازي

به گزارش خبرنگار ايسنا، علي سليماني امروز - دوشنبه - در نشست هماهنگي و تعامل با صنايع کوچک با بيان اينکه صنايع کوچک، يک تقسيم‌بندي بين صنايع نيست، اظهار کرد: اين حوزه يک مفهوم، خلاقيت و نوآوري براي کارآفريني است که در دنيا نيز کمک زيادي به اشتغال و ارزش افزوده کرده‌ است.

وي افزود: بايد به صنايع کوچک به عنوان يک بنگاه اقتصادي نگاه کنيم که تعدادي از مديران در تخصص‌هاي مختلف درباره آن فکر مي‌کنند.

مدير عامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان تهران با بيان اين که در تعريف جهاني، صنايع با بيش از 500 نفر جزو صنايع بزرگ شناخته مي‌شوند، ادامه داد: اگر بخواهيم اين تعريف را مد نظر قرار دهيم تعداد صنايع بزرگ ما در کشور بسيار کم است.

به گفته سليماني از چارچوب‌هاي فکري و تئوري گذشته‌ايم و اکنون بايد شاهد يک حرکت و عمل در اين حوزه باشيم.

وي با اشاره به تشکيل اولين نشست تعامل و هماهنگي با صنايع سراسر استان تهران با حضور70 واحد توليدي اظهار کرد: براي اين واحدها کارت صادر خواهيم کرد و از اين پس واحدهاي توليدي هر جايي که مراجعه کنند، شناسنامه دارند که شاخه فعاليت‌شان نيز در آن مشخص شده‌ است.

سليماني با اشاره به آغاز فعاليت شهرک فناوري ICT مجازي از امروز گفت: تا کنون هفت شهرک فناوري در کشور ساخته شده که در تهران نيز اين شهرک مصوب سال 1387 است و کار خود را از امروز به صورت مجازي آغاز مي‌کند.

وي ادامه داد: بر اين باوريم که در حوزه صنايع کوچک و متوسط تنها نياز به ساخت شهرک يا امکانات فيزيکي نداريم و شايد بتوان در شبکه مجازي اين امکانات را ايجاد کرد و حمايتها نيز از اين کسب و کارها به صورت مجازي انجام شود.

به گفته سليماني ضريب نفوذ اين شهرک‌ها در صنايع کوچک نيز امروز تبيين خواهد شد.

منبع خبر : ايسنا

دوشنبه 26 مرداد 1394


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.